W obecnej sytuacji, w związku z ogłoszeniem stanu epidemii, skan karty zgłoszenia lub jego zdjęcie, prosimy wysłać drogą elektroniczną na adres: sekretariat@sciegny.nauczanie.eu 

Gdy sytuacja zagożenia epidemicznego minie, doniesiecie Państwo oryginał dokumentu do szkoły. Więcej informacji można uzyskać pod nr 75 7619240.

Z linków pobierzecie Państwo odpowiedni dokument.

Wniosek do Przedszkola

Wniosek o przyjęcie do Oddziału Przedszkolnego

Wniosek o przyjęcie dziecka do szkoły

Dokumenty sa również dostępne w zakładce: Rodzice- Rekrutacja

Więcej →

  • Piątek, 27 marca 2020
  • Ilona Rajkowska

Od kiedy została wprowadzona zdalna edukacja, dużo więcej niż zwykle będziemy spędzać przed ekranami komputerów, tabletów, czy smartfonów.  Aby nauka przebiegała przyjemnie dla obu stron, musimy przestrzegać kilku zasad video- konferencji, które powinny być normą, oznaką nowoczesności, a przede wszystkim kultury.

Kochani Uczniowie,

wiemy, że jesteście i nowocześni i kulturalni, ale zawsze warto przypomnieć sobie te zasady, które zebrała dla Was nasza pani pedagog: 

Netykieta w zdalnym nauczaniu

 

Więcej →

  • Środa, 25 marca 2020
  • Ilona Rajkowska
Drodzy Rodzice i Uczniowie,

w związku z wprowadzeniem stanu epidemii, obowiązują nas nowe przepisy dotyczące funkcjonowania szkół i przedszkoli, które będą obowiązywały od 25 marca do 10 kwietnia. Realizowanie podstawy programowej będzie się odbywało zdalnie. Zasady nauki zdalnej w naszej szkole opisane są w linku poniżej.

Ułożyliśmy tymczasowy plan lekcji on-line, bedzie on na pewno modyfikowany i dostosowywany do możliwości technicznych uczniów. W razie jakichkolwiek problemów i pytań prosimy się kontaktować mailowo - kontakty do służbowej poczty są w linku poniżej.

Zasady zdalnej nauki w Ścięgnach

Plan lekcji on-line

Adresy mailowe nauczycieli

Jutro, tj w środę 25 marca dajemy sobie czas na rozruch i sprawdzenie łączy, nie obowiązuje plan na środę - będą prowadzone zajęcia z informatyki: pan Mateusz  pomoże rozwiązać  techniczne problemy. Aby spotkać się z nauczycielem, trzeba się zalogować na swoim koncie na platformie Edu-Nect i w Postach po prawej stronie kliknąć w link od nauczyciela, nie trzeba instalować żadnych aplikacji, ani się logować.Plan na jutro:

Godzina : 9.00 klasa 8, 10.00 klasa 7, 11.00 klasa 6, 12.00 klasa 5 13.00 klasa 4

 

„Zacznij tam, gdzie jesteś, użyj tego, co masz, zrób, co możesz.”

Do zobaczenia mam nadzieję wkrótce, bąd??cie zdrowi

 

 

Więcej →

  • Wtorek, 24 marca 2020
  • Ilona Rajkowska
W związku z wprowadzeniem stanu epidemii
obowiązuje bezwzględny zakaz przebywania na terenie szkoły dla osób niebędacych jej pracownikami,
w porozumieniu z p.Sołtys, dotyczy to również placu zabaw i boiska „Orlik”
od dnia 20.03.2020 do odwołania
dyrektor szkoły: Ilona Rajkowska

 

 

Więcej →

  • Piątek, 20 marca 2020
  • Ilona Rajkowska