W Krainie Bajtów

W dniu 11 kwietnia uczniowie klas I-VI uczestniczyli w przedstawieniu profilaktycznym p.t. "W krainie bajtów" Teatru Inspiracji z Krakowa.

Spektakl informował o zagrożeniach płynących ze świata wirtualnego, propagował zasady bezpiecznego korzystania z komputera. Interaktywna forma przedstawienia oraz żywy kontakt aktorów z publicznością wzbudziły duże zainteresowanie wśród uczniów.

Spektakl został sfinansowany ze środków Gminnej Komisji ds. przeciwdziałania alkoholizmowi i narkomanii.

Więcej →

  • Środa, 20 kwietnia 2016
  • Katarzyna Nieckula
Marzanny 2016

Astronomiczna wiosna już wprawdzie nadeszła w niedzielę, ale zgodnie z tradycją Marzannę spalić trzeba, żeby czasem się nam pani Wiosna  nie rozmyśliła :)

 

Więcej →

  • Środa, 23 marca 2016
  • Ilona Rajkowska
Kiermasz Wielkanocny

Tradycyjnie przed świętami zapraszamy na nasz kiermasz. Sprzedajemy ręcznie wykonane kartki, pisanki i inne ozdoby. Dochód przeznaczamy na zakup nowych zabawek i gier do świetlicy i przedszkola.

Więcej →

  • Środa, 16 marca 2016
  • Ilona Rajkowska

22 lutego odbył się Konkurs Ortograficzny,  14 marca Konkurs Pięknego Pisania dla uczniów klas IV-VI. Poprzedziły je eliminacje klasowe. Zwycięzcom gratulujemy, a wyniki podajemy w zakładce "więcej".

Więcej →

  • Środa, 16 marca 2016
  • Ilona Rajkowska
Zabawa choinkowa

Bale karnawałowe to dla każdego dziecka radosny czas zabawy, podczas którego uwielbiają się przebierać i tańczyć. 14 stycznia uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w zabawie zorganizowanej przez Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w restauracji „Nad Stawami” w Podgórzynie.

Więcej →

  • Poniedziałek, 18 stycznia 2016
  • Katarzyna Nieckula