15 września obchodziliśmy Dzień Kropki
Dzień kropki to niezwykłe święto, które może pomóc nam odkryć swoją pasję i zainteresowania.
Mała kropka jest symbolem początku i tylko od nas zależy czy stanie się czymś więcej niż małą plamką. Wiara we własne siły to jedno z najważniejszych umiejętności jakie powinniśmy posiadać. Dzień Kropki, będący pochwała kreatywności  każdego z nas obchodziliśmy na świetlicy.

Więcej →

  • Niedziela, 03 października 2021
  • Ilona Rajkowska
Pierwsze wyjazdowe zawody sportowe

Mamy brązowy medal i wspaniałe wyniki naszych biegaczy! Pierwsze wyjazdowe zawody sportowe w tym roku szkolnym, odbyły się 17.09 w Jeżowie Sudeckim: Mistrzostwa Powiatu Karkonoskiego w biegach przełajowych. Nasza szkoła była reprezentowana przez 25 uczniów w różnych kategoriach wiekowych. Brawa dla wszystkich za ukończenie biegów, a szczególneNasza szkoła była reprezentowana przez 25 uczniów w różnych kategoriach wiekowych. Brawa dla wszystkich za ukończenie biegów, a szczególne gratulacje dla Marysi M. która zdobyła brązowy medal w biegu na 200m. dla Lidki S.– 6 miejsce na 400m , Franka J. – 4 miejsce na 800m, Jędrzeja G. – 6 miejsce na 800m. W całej imprezie uczestniczyło 280 uczniów naszego powiatu.

.
 

Więcej →

  • Niedziela, 03 października 2021
  • Ilona Rajkowska
ŚWIATOWY DZIEŃ PIERWSZEJ POMOCY
Z okazji Światowego Dnia Pierwszej Pomocy, który został ustanowiony w 2000 roku z inicjatywy Międzynarodowego Ruchu Czerwonego Krzyża, w poniedziałek 13.09.2021r., w naszej szkolnej świetlicy odbyły się zajęcia na których nasi najmłodsi uczniowie przypomnieli sobie podstawowe numery alarmowe, dowiedzieli się jak unikać sytuacji niebezpiecznych i jak należy postępować w razie zagrożenia zdrowia i życia. Nauczyli się jakie czynności we właściwej kolejności należy wykonać w czasie akcji ratowniczej, ćwiczyli układanie poszkodowanego w pozycji bocznej bezpiecznej i uczyli się na manekinie „Mini- Ania’ jak prawidłowo wykonać resuscytację, czyli 2 wdechy ratownicze i 30 ucisków klatki piersiowej.
Zajęcia miały na celu kształtowanie pozytywnych i bezpiecznych postaw oraz zapoznanie najmłodszych z podstawowymi czynnościami ratowniczymi.

Więcej →

  • Niedziela, 03 października 2021
  • Ilona Rajkowska
Podręczniki do religii 2021-2022

Podręczniki do RELIGII 2021/2022:

w roku szkolnym 2021/2022 dla klas 1-8 (klasa,tytuł, autor) znajdują się w poniższym zestawieniu:

--> Podręczniki do religii 21-22

Podręczniki dla klas 3, 4, 7, 8 można odkupić używane, natomiast dla klas 1, 2, 5, 6 są nowe podręczniki, całkiem inne od tych z poprzednich lat.

 

Podręczniki najlepiej zamawiać bezpośrednio z wydawnictwa (ze strony internetowej). Jest taniej i często są rabaty:

Podręczniki dla klas 1-4 zamawiamy tu: https://www.swietywojciech.pl/Strefa-katechety/Przedszkole-Szkola-podstawowa-klasy-1-4

Podręczniki dla klas 5-8 zamawiamy tu: https://www.swietywojciech.pl/Strefa-katechety/Szkola-podstawowa-klasy-5-8

Więcej →

  • Czwartek, 02 września 2021
  • Mateusz Piechnik