W pierwszym tygodniu marca wszyscy uczniowie klas 4-8 naszej szkoły uczestniczyli w zajęciach z narciarstwa alpejskiego " WF NA ŚNIEGU 2026" . Nietypowy wf odbył się na stoku Winterpol w Karpaczu, a sprzęt sportowy udostępniła za darmo "Wypożyczalnia nart u Kuby"( bardzo dziękujemy).
Niektórzy uczniowie szlifowali swoje umiejętności narciarskie i cieszyli się pięknymi warunkami, a niektórzy stawiali dopiero pierwsze kroki. Ale efekt jest taki, że prawie wszyscy uczniowie naszej szkoły potrafią zjeżdzać na nartach


GRATULACJE !!!



