Kadra

                           

                Leszek Basiński

                Dyrektor Szkoły,

                uczy matematyki, fizyki i chemii

 

 

 

                                      

                  Dorota Benderz

            przyroda, plastyka, muzyka

           wychowawstwo klasy V

 

 

 

 

                  Anna Czarnecka

             j. polski, historia,

           wychowawstwo klasy VI

 

 

 

                  Ks. Michał Gołąb

 

 

                                 religia

 

 

                      

                Jolanta Kołodziejczyk

                    Oddział Przedszkolny

 

 

                          

                    Tomasz Lasota

                  wychowanie fizyczne

 

 

 
                                                            

 

                     Agata Adamek

                             j. angielski

 

 

                            

                     Anna Ochman

          nauczanie zintegrowane,  klasa III

 

 

 

                        

                    Ilona Rajkowska

               biblioteka, świetlica,

               zajęcia komputerowe, logopedia

              wychowawstwo klasy VII

 

 

             

 

 
                                           

                    Wioletta Gajowska

             Nauczanie zintergrowane, klasa I

 

 

 

                     

                  

                      Jolanta Soćko 

                       j. niemiecki

 

 

                                                         

 

 

                   Małgorzata Śniegocka

             nauczanie zintegrowane, klasa II

 

 

 

                                                               

           Mateusz Piechnik

         religia w klasach I, II, 0

               

 

 

             

               Agnieszka Chmielowska

                     pedagog szkolny

 

 

 

                             

                    

                        Ewa Hus

                 sekretarz szkoły

 

 

               

                 Karolina Kowalczyk

                dba o czystość szkoły

                                     

                   Jolanta Smętek

                  dba o czystość szkoły

 

                                                     

                    Danuta Szopa

                 pielęgniarka szkolna

 

                 


 

 

                Ireneusz Erfort

                          woźny