Nasze sukcesy

Rok 2018/2019

Etap Wojewódzki:

 

Katarzyna Polowczyk  kl.VI - 2 miejsce w Dolnośląskim Konkursie Bezpieczny KRUSnal

 

Etap Powiatowy:

Amelia Marzec kl VII- awans do etapu powiatowego w Konkursie ZDolny Ślązaczek z j. angielskiego

drużyna chłopców w biegach przełajowych - 3 miejsce w Powiatowych Mistrzostwach

 

Rok 2017/2018

Etap Ogólnopolski:

  • Wyróżnienie w konkursie, który był częścią  projektu organizowanego przez Fundację Cała Polska Czyta dzieciom "Wychowanie przez czytanie - z książką w świat wartości" W programie udział wzięło ponad 7000 uczniów z ponad 260 Szkół Podstawowych w całym kraju.Uczniowie wraz z nauczycielami przygotowali prezentacje/filmiki przedstawiające wybrane wartości.
  • Nasi uczniowie na kółku filmowym pod kierunkiem pani Ilony Rajkowskiej przygotowali film pt:" Życzliwość to podstawa"

Etap Wojewódzki:

  • Domink Rajkowski kl VI- wyróżnienie w III Dolnośląskim konkursie fotografii mobilnej dla dzieci „Obok mnie”  organizowany przez JCK w Jeleniej Górze ( do wystawy pokonkursowej zakwalifikowano również pracę Karoliny Chyły z kl VI
  •   Piotr Rosek kl VI– 4 miejsce na 800m- Wojewódzkie biegi przełajowe LZS.

Etap Powiatowy:

  • IV miejsce drużyny SP Sciegny w Powiatowych Biegach Przełajowych ( Igor Opacki, Damian Czaja, Kacper Wolak, Filip Lasota, Filip Rogaczewski, Maciej Wyrostek, Jakub Hordyniak)
  • Mistrzostwa powiatu w lekkiej atletyce   - 4 miejsce drużyny chłopców najlepszy wynik       Damian Czaja kl VII 4 miejsce na 60m

Konkursy Międzyszkolne:

  • Alan Kącki kl II - I miejsce w Międzyszkolnym konkursie na różaniec
  • Franciszek Janik kl II- wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym kl I-III "Liczydło"
  • Natalia Turczyńska kl I - wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim w j. niemieckim w Czernicy
  • Oliwia Trubiłowicz kl II - wyróznienie w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim w j. niemieckim w Czernicy
  • Alan Kącki klI, Filip Krauze kl. I, Jan Gielert kl. III - druzynowo II miejsce w Konkursie Przyrodniczym dla klas I-III w Leśnym Banku Genów
  • Turniej piłki nożnej o puchar burmistrza Karpacza – 2 miejsce

  • wyróznienia w Konkursie "Czyste Karkonosze" organizowanym przez Związek Gmin Karkonoskich dla : Alana Kąckiego z kl II, Mai Maczugi z kl. VI, Martyny Bartczak z kl III oraz dla dzieci przedszkolnych: Filipa Faca, Emilii Schab, Michała Kozłowskiego, Michała Zawadzkiego, Lidii Stępniewskiej, Patryka Kozińskiego

Rok 2016/2017

Etap Powiatowy:

Kacper Wolak - III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Biegach Przełajowych

Sara Opacka   wyróżnienie w konkursie plastycznym "Kwiecista łąka" organizowanym przez Muzeum Przyrodnicze w Jeleniej Górze

Etap Gminny:

Kajetan Bugdoll- I miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim

Jakub Hordyniak- III miejsce Gminnym Konkursie Recytatorskim

Krzysztof Erfort- II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym "Liczydło" w Karpaczu

Kornelia Popławska i Aleksander Popławski III miejsce w w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym "Liczydło" w Karpaczu

 

 

Rok 2015/2016

Etap Wojewódzki:

Patryk Szmit Mistrzostwa Wojewódzkie w Lekkoatletyce- 2 miejsce

Na Mistrzostwach Dolnego Ślaska strefy jeleniogórskiej w Zgorzelcu, zajął pierwsze miejsce w biegu na 1000 m ,gdzie uzyskał czas 3.12.82,  co jest obecnie 4 –tym  czasem w Polsce w tym roku w kategorii  dzieci do 13 lat, a na Europejskich Biegach ulicznych w Bolesławcu   w kategorii 13-15 lat  wygrał bieg na 900 m. 

Etap Powiatowy:

Sara Opacka IV miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim ( udział w Powiatowym Konkursie Recytatorskim w Jeleniej Górze)

II miejsce - drużyna-  Turniej PZPN Łomnica 

 Patryk Szmit – 4 miejsce

Powiatowe biegi przełajowe- druzyna 10 osób 2  miejsce

Turniej PZPN Kamienna Góra- drużyna 2 miejsce

Etap Gminny:

Oskar Basa - konkurs  Mój Anioł Stróż Sp Karpacz - wyróżnienie

Malwina Tyrakowska, Karolina Chyła, Kajetan Bugdoll- "Mój piękny różaniec"- parafia Karpacz wyróżnienia

Katarzyna Polowczyk- Międzyszkolny Konkurs Recytatorski - III miejsce

Katarzyna Polowczyk- Konkurs Piosenki Niemieckojyzcynej III miejsce

Sara Opacka - Gminny Konkurs Recytatorski kl IV-VI - zakwalifikowała się do

 powiatowego  Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego i Poezji Spiewanej organizowanego przez MDK w Jeleniej Górze

Katarzyna Trubiłowicz, Damian Czaja, Lena Mair- wyróżnienie w konkursie "Czyste Karkonosze" org. Związek Gmin Karkonoskich

Rok 2014/2015

Wiktor Lachman klasa I I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim w Karpaczu

 

Jakub Hordyniak klasa III II miejsce Międzyszkolny Konkurs Recytatorski w Karpaczu

 

Dominik Rajkowski klasa III II miejsce Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny w Miłkowie

 

Karolina Chyła, Dominik Rajkowski, Piotr Rosek klasa III II miejsce w Międzyszkolym Konkursie Matematycznym w Podgórzynie

 

 Katarzyna Polowczyk klasa II III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim w Karpaczu

 

Patryk Horbal klasa VI III miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim

 

Patryk Szmit klasa V IV miejsce w biegach przełajowych LZS - etap powiatowy

 

Magda Kowalczyk, Dominik Rajkowski - wyróżnienie w konkursie "Czyste Karkonosze" org. Związek Gmin Karkonoskich

 

Karina Kolankiewicz - Odział Przedszkolny - miejsce w konkursie "Mój własny, ciekawy różaniec"

 

Rok 2013/2014

Sprawdzian Klasy VI

Nasi uczniowie uzyskali średni wynik punktowy: 27 punktów (na 40 możliwych) , to więcej niż średnia gminy, powiatu, województwa i kraju!

szkoła

27

gmina

23,6

powiat jeleniogórski

24,1

województwo dolnośląskie

25,4

 

Polska: średnio: 25,8

 

 

Etap Powiatowy:

Konrad Wilczyński - wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Recytatorskim w Jeleniej Górze