Szanowni Rodzice i Uczniowie!
Zaczynamy nowy rok szkolny 😊Prognozy pogody zapowiadają na wtorek 1 września deszcz i zimno, nie możemy więc spotkać się wszyscy razem na szkolnym boisku.
Ze względu na reżim sanitarny, podzielimy się na 3 tury.
O godzinie 9.00 zapraszamy uczniów rozpoczynających przygodę ze szkołą, czyli Pierwszoklasistów . Po krótkim spotkaniu na sali gimnastycznej, dzieci wraz z wychowawcą i Rodzicami udadzą się zobaczyć swoja klasę.
9.15 klasy II-V, spotkanie w sali gimnastycznej
9.30 klasy VI-VII-VIII, spotkanie w sali gimnastycznej
Prosimy o przybycie w maseczkach i zdezynfekowanie rąk przy wejściu.
Do zobaczenia 🙂
Poniżej zalecenia i wskazówki opracowane przez MEN, szczegółowe procedury obowiązujące w naszej szkole, będą umieszczone w poniedziałek na stronie internetowej szkoły.

Więcej →

  • Niedziela, 30 sierpnia 2020
  • Ilona Rajkowska
Pożegnanie 8 klasy

26 czerwca ostatni dzwonek w tej szkole usłyszeli ósmoklasiści. Niezwykły to był rok, zakończenie też musiało się odbyć w mniejszym gronie .
Mocno trzymamy za Was kciuki, życzymy sukcesów i odnalezienia swojej ścieżki w życiu. Wspaniale było Was poznać i obserwować jak się zmieniacie i dorastacie, teraz wypływacie na szerokie wody, ale zaglądajcie do starej szkoły, zawsze będziecie tu mile witani :)
Powodzenia i udanych wakacji!
(odpocznijcie trochę od ekranów ;)

Więcej →

  • Wtorek, 30 czerwca 2020
  • Ilona Rajkowska

Szanowni Rodzice i Absolwenci Klasy 8
W związku z istniejącą sytuacją epidemiczną w kraju informuję, że zakończenie roku szkolnego dla uczniów klasy 8 odbędzie się 26 czerwca o godz. 9.00 na boisku szkolnym
 Zapraszamy Rodziców i Uczniów (oczywiście w maseczkach:).
Szanowni Rodzice i Uczniowie klas 2-7
W związku z istniejącą sytuacją epidemiczną w kraju informuję, że nie będzie tradycyjnego zakończenia roku szkolnego, ale świadectwa uczniowie mogą  odebrać  z rąk wychowawcy klasy na boisku szkolnym, z zachowaniem dystansu i w maseczkach,  w dniu 26 czerwca w piątek według harmonogramu:

9:30  klasa II i V
10: 00 klasa III i VI
10:30 klada IV i VII

Świadectwa uczniów, którzy nie odbiorą ich w dniu zakończenia roku szkolnego oraz świadectwa uczniów klasy I,  będą do  odbioru w sekretariacie szkolnym, po uzgodnieniu telefonicznym.

Więcej →

  • Poniedziałek, 22 czerwca 2020
  • Ilona Rajkowska
#SuperKoderzy w Ścięgnach

Zakończyliśmy roczny projekt edukacyjny Fundacji Orange, w którym uczyliśmy się programowania. Wraz z klasą V realizowaliśmy ścieżkę "Łowcy skarbów" bardzo mocno związaną z historią. Dzięki udziałowi w projekcie #SuperKoderzy podnieśliśmy swoje kompetencje cyfrowe, a grant finansowy otrzymany od Fundacji przeznaczyliśmy na zakup tabletów. W maju zgłosiliśmy się do kolejnej edycji, z zamiarem realizacji ścieżki "Pogromcy internetu", wysyłając pracę konkursową w której mieliśmy pokazać nasze cyfrowe dokonania:

SUPERKODERZY sp SCIENY

Jest nam szalenie miło, że nasze dokonania naszej szkoły w programowaniu i podnoszeniu kompetencji cyfrowych docenia Starosta powiatu jeleniogórskiego i  lokalne media. To dla nas ogromne wyróżnienie. DZIĘKUJEMY!

https://www.facebook.com/powiat.jeleniogorski99/posts/821503401711612

https://www.jelonka.com/koderzy-ze-sciegien-87933

 

Więcej →

  • Sobota, 20 czerwca 2020
  • Mateusz Piechnik