Konkurs na najładniejszą palmę wielkanocną

W kwietniu w głównym holu szkoły wystawione były palmy konkursowe. W kategorii klas I-III pierwsze miejsca zajęły Sandra i Oliwia. W kategorii klas IV-VIII zwyciężyły palmy wykonane przez: Mateusza E., Kamila i Sabinę, a wyróżnienie otrzymał Igor.

Więcej →

  • Środa, 15 maja 2019
  • Ilona Rajkowska
Srebrne medale w piłce nożnej

W dniu 05.04.2019 na hali sportowej w Karpaczu odbyły się mistrzostwa powiatu w piłce nożnej halowej. Reprezentacja naszej szkoły w składzie Kuba, .Filip, Filip, Maciek, Sebastian, Kajetan, Piotrek, Tomek po pasjonujących meczach zajęła drugie miejsce!
W turnieju startowało 14 szkół. Pierwszy raz w historii naszej szkoły zdobyliśmy srebrne medale w tej konkurencji GRATULACJE DLA NASZYCH CHŁOPAKÓW!

Więcej →

  • Środa, 08 maja 2019
  • Ilona Rajkowska
Egzamin ósmoklasistów

Po dwóch latach wróciły do szkół egzaminy. Ósmoklasiści napisali egzamin z j. polskiego, matematyki i wybranego języka obcego. Wyniki będą znane 14 czerwca, ale nasi uczniowie już zdali egzamin z odpowiedzialności, znajomości procedur i punktualności :)

 

Więcej →

  • Środa, 08 maja 2019
  • Ilona Rajkowska
Akcja strajkowa trwa

Akcja strajkowa pracowników szkoły i przedszkola trwa i do odwołania nie będą odbywały się zajęcia dydaktyczne, opiekuńcze i wychowawcze w naszej placówce.

W dniach15-17 kwietnia odbędą się egzaminy ósmoklasistów, a zgodnie z kalendarzem organizacyjnym roku szkolnego od czwartku do wtorku następnego tygodnia to jest od 18 do 23.04.2019 r. trwa przerwa wiosenna, mam nadzieję, że spotkamy się z uczniami 24 kwietnia 2019.

O każdej zmianie dotyczącej trwania strajku oraz sposobu organizacji zajęć i opieki, będą Państwo poinformowani niezwłocznie poprzez stronę www placówki oraz telefonicznie przez wychowawców klas.

Z poważaniem p/o dyrektora szkoły Ilona Rajkowska

Więcej →

  • Sobota, 13 kwietnia 2019
  • Ilona Rajkowska
Akcja strajkowa

Drodzy Rodzice!
W związku z ogólnopolskim strajkiem pracowników oświaty organizowanym przez ZNP oraz FZZ od dnia 08 kwietnia 2019 r. informuję, iż akcja strajkowa będzie prowadzona również w naszej szkole i przedszkolu. Informację pisemną przekazałam każdemu dziecku, ale może leży w tornistrze i nie dotarła, pozwalam więc sobie również na taką formę przekazu.
Bardzo proszę, w miarę możliwości, o zapewnienie opieki swoim dzieciom w dniach strajku i nieprzysyłanie ich do szkoły.
Dyrektor musi zapewnić bezpieczeństwo przybyłym do przedszkola i szkoły dzieciom, ale może to być dla mnie dużym wyzwaniem organizacyjnym i liczę na Państwa wyrozumiałość i wsparcie, w pojedynkę nie dam rady, a informację ile osób z personelu przystąpi do strajku, będę miała w poniedziałek o 8.00.
Rodzicom dzieci, które nie ukończyły 8 lat, przysługuje zasiłek opiekuńczy: https://www.zus.pl/…/prawo-do-zasilku-i-okres-przyslugiwani…
Druki do ZUS- u dostępne będą również w sekretariacie szkoły.
Informację o przywróceniu zajęć, otrzymają Państwo telefonicznie (SMS) od wychowawców klas.
Z wyrazami szacunku
p/o dyrektora szkoły Ilona Rajkowska

Więcej →

  • Piątek, 05 kwietnia 2019
  • Ilona Rajkowska