Dzień Życzliwości 2018
21 listopada obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Życzliwości. Samorząd Szkolny witał rano uczniów i rodziców ciepłym słowem i rozdawał okazjonalne żółte naklejki. Również z tej okazji w naszej szkole wyrosło Drzewo Życzliwości, na którym uczniowie zamieszczali swoje pozdrowienia dla kolegów, koleżanek i nauczycieli. Przeprowadziliśmy głosowanie na najżyczliwszego ucznia, którym został Mateusz z 5 klasy a na wszystkich uczniów czekała na ich krzesłach miła niespodzianka. Dodatkowo wszyscy uczniowie ubrani tego dnia na żółto nie byli pytani przez nauczycieli. 
Opiekun Samorządu: Agata Adamek
 

Więcej →

  • Środa, 28 listopada 2018
  • Ilona Rajkowska
Projekt:

 Wykonane na konkurs "Flaga i godło Polski" prace Przedszkolaków i ich Rodziców zaskoczyły nas pomysłowością, fakturą, rodzajem wykorzystanych materiałów.  Każdy projekt jest inny, każdy oryginalny...Było nawet biało-czerwone ciasto! I jak tu wybrać najpiękniejszą pracę?

Więcej →

  • Środa, 21 listopada 2018
  • Ilona Rajkowska
Sukcesy w Powiatowym Konkursie  KRUSnal

W dniu 14.11.2018 uczniowie klasy VI: Kasia, Mateusz, Zuzia, Kamil i Olek wzięli udział w Powiatowym Konkursie KRUSnal w siedzibie Straży Powiatowej w Jeleniej Górze- Cieplicach. Organizatorem konkursu był KRUS w Jeleniej Górze i Nadleśnictwo "Śnieżka" Kowary na temat bezpieczeństwa na wsi. Dwoje naszych uczniów zakwalifikowało się do etapu wojewódzkiego: Kasia Polowczyk zajęła II miejsce, a Mateusz Erfort IX. Dzieci dostały wspaniałe nagrody. Dziękujemy organizatorom, a uczniom gratulujemy i trzymamy kciuki za sukcesy w następnym etapie.

Dorota Benderz

Więcej →

  • Czwartek, 15 listopada 2018
  • Ilona Rajkowska
Wystawa

13.11.2018 uczennice Kasia Polowczyk i Zuzia Ferenc wraz ze swoją wychowawczynią, panią Dorotą Benderz, uczestniczyły w otwarciu wystawy pt. "Gwiazdy Sportu w Niepodległej" organizowanej przez Muzeum Sportu i Turystyki w Karpaczu z okazji 100 lecia odzyskania niepodległości przez Polskę. Kuratorem wystawy jest Mariusz Sawicki. Zachęcamy wszystkich do odwiedzenia tej wystawy, gdyż ukazuje historię i osiągnięcia sławnych sportowców polskich okresu międzywojennego.

Dorota Benderz

Więcej →

  • Czwartek, 15 listopada 2018
  • Ilona Rajkowska