Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

Wszystko co dobre, szybko się kończy. Wakacje pozostaną miłym wspomnieniem, przyszedł czas na powrót do szkoły, obowiązków, nauki, ale i tego co przyjemne w szkole: do spotkań z kolegami, nowych wyzwań i osiągnięć. Życzymy samych sukcesów i dużo radości w tym nowym roku szkolnym, a szczególnie tym zaczynającym przygodę z naszą szkołą: pierwszoklasistom, nowym uczniom,  siódmoklasistom a także nowym nauczycielom. 

Więcej →

  • Środa, 06 września 2017
  • Ilona Rajkowska
Kto się nie może doczekać powrotu do szkoły?
Koniec wakacji już wkrótce, a dokładnie 4 września, w poniedziałek.
Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego o godzinie 9.00, o 8.00 Msza Św.

Więcej →

  • Środa, 30 sierpnia 2017
  • Ilona Rajkowska
Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

Kolejny rok szkolny za nami. To zwykle czas rozstań i pożegnań z najstarszą klasą, tym razem uczniowie klasy VI zostają z nami i powitają we wrześniu szkołę jako siódmoklasiści. Pożegnaliśmy za to dwie panie. Po 37 latach pracy w tej szkole, na emeryturę odeszła pani Bogusława Smolarczyk, a do szkoły w Miłkowie na cały etat przechodzi pani Katarzyna Nieckula. I choć będzie nam Pań brakowało, życzymy powodzenia i dużo radości, na emeryturze i w nowej pracy.

Na uroczystości pożegnania obecny był wójt Gminy Podgórzyn, który wręczył także  ufundowane przez siebie nagrody dla  3 uczniów z najwyższą średnią wyników w nauce. 

Do zobaczenia w poniedziałek, 4 września :)

 

Więcej →

  • Sobota, 24 czerwca 2017
  • Ilona Rajkowska
klasa VI we Wrocławiu

 Klasa VI z wizytą w stolicy Dolnego Śląska. Już przejazd pociągiem był dla niektórych sporą atrakcją, ale najwięcej emocji wzbudzały przejazdy tramwajami... Zwiedziliśmy oczywiście Ostrów Tumski, z wieży katedry podziwialiśmy okolice Starego Miasta, byliśmy w Muzeum Pana Tadeusza na bardzo ciekawej lekcji na temat dawnych obyczajów i życia codziennego w dworkach szlacheckich. Zwiedziliśmy też Kolejkowo oraz Hydropolis. Na koniec atrakcja extra- przejazd nad Odrą gondolą zwaną Polinką :)

Więcej →

  • Czwartek, 22 czerwca 2017
  • Ilona Rajkowska