Zajęcia on-line w Centrum Nauki Kopernik

Jak wykorzystać zwykłą butelkę po wodzie do samodzielnego odkrywania praw fizyki? Sprawdzili to uczniowie z naszej szkoły. W ramach „Programu Nauka dla Ciebie” odbyły się zajęcia online przygotowane i poprowadzone przez zespół specjalistów Centrum Nauki Kopernik. W trakcie zajęć uczniowie klas 4-8 rozmawiali o ciśnieniu. Co to jest? Jak powstaje? Zobaczyli jak działają półkule magdeburskie.
To była niecodzienna okazja, by odkryć naukową pasję bez wychodzenia z domu

Więcej →

  • Środa, 03 czerwca 2020
  • Ilona Rajkowska

  Do 7 czerwca decyzją MEN przedłużone zostało nauczanie na odległość.

Od 25 maja będą zorganizowane konsultacje dla uczniów klasy 8. Natomiast od 1 czerwca uruchomione będą konsultacje dla uczniów z pozostałych klas.

Spotkania indywidualne są nieobowiązkowe, tylko za zgodą Rodziców i po uprzednim uzgodnieniu z nauczycielem.

Plan Konsultacji 

Oswiadczenie Rodzica

Deklaracja Rodzica

Procedury zapewnienia bezpieczeństwa

Więcej →

  • Sobota, 23 maja 2020
  • Ilona Rajkowska

Szanowni Państwo, w związku z najnowszymi regulacjami prawnymi dotyczącymi otwarcia przedszkoli i oddziałów przedszkolnych przy szkołach podstawowych, w konsultacji z dyrektorami placówek oświatowych Gminy Podgórzyn, podjęliśmy działania mające na celu jak najszybsze przygotowanie placówek do bezpiecznego przyjęcia dzieci. Wiąże się to z koniecznością spełnienia wszystkich Wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministra Zdrowia i Ministerstwa Edukacji Narodowej. Placówki zostaną otwarte po uzyskaniu pewności, że zapewniają bezpieczeństwo dla dzieci, nauczycieli i obsługi, co zostanie potwierdzone przez Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Jeleniej Górze. O terminie otwarcia przedszkola i oddziałów przedszkolnych przy szkołach podstawowych zostaniecie Państwo poinformowani. Wójt Gminy Podgórzyn - Mirosław Kalata

Więcej →

  • Wtorek, 05 maja 2020
  • Ilona Rajkowska
Konkurs Biologiczny

Jeszcze przed epidemią, nasi uczniowie z kl VI i V przystąpili do ogólnopolskiego konkursu biologicznego, Centrum Edukacji Szkolnej nadesłało wyniki. Oto laureaci : Piotr K. 5 miejsce , Szymon M. 9 miejsce , Krystian Sz. 10 miejsce w klasach VI oraz Magdalena K. 9 miejsce w klasach V. Cieszymy się i gratulujemy

Więcej →

  • Niedziela, 26 kwietnia 2020
  • Ilona Rajkowska
Co w życiu jest ważne?

Co dla nas w życiu jest ważne? Rodzina, zdrowie, praca... Przeczytajcie, co dla naszych trzecioklasistów jest najważniejsze.

Więcej →

  • Poniedziałek, 20 kwietnia 2020
  • Mateusz Piechnik