Kadra

 

                           

                Leszek Basiński

           w latach 1985-2018 Dyrektor Szkoły

              

 

 

 

             Ilona Rajkowska

               dyrektor szkoły

                    biblioteka

            


 

  

                                      

             

           

 

 

 

 

                  Anna Czarnecka

                     j. polski

        

 

 

 

               Mateusz Piechnik       

 

              religia, informatyka

              wychowawstwo kl IV i V

 

 

              Katarzyna Zielińska

              matematyka, wych. kl.VIII

 

 

                      

                Jolanta Kołodziejczyk

                    Oddział Przedszkolny  

                    Agnieszka Szczesna

               Przedszkole Grupa Młodsza

 

                          

                    Tomasz Lasota

                  wychowanie fizyczne, technika

                       wychowawca kl VI i VII

 

 

 
                                                            

 

                     Izabela Ćwiszewska

                    j. angielski

                    Kazimierz Bielawski

                     historia, WOS, chemia

 

 

                     Marcelina Skóra-Szczepanek

                     fizyka, przyroda

 

                    Elżbbieta  Bagińska

                      biologia, EDB

 

                            

                     Anna Ochman

          nauczanie zintegrowane,  klasa I

 

 

                      

            
                                           

                    Karolina Piechnik

             Nauczanie zintergrowane, klasa II

 

                     

                  

                      Jolanta Soćko 

                       j. niemiecki

 

 

                                                         

 

 

                   Małgorzata Śniegocka

             nauczanie zintegrowane, klasa III, wdż

 

 

 

             

               Małgorzata Hałon

                nauczyciel wspomagający, pedagog szkolny

 

 

             Anna Górska

            geografia

          Alina Gawryś

           muzyka

 

               Anna Andrzejewicz

            nauczyciel wspomagający

 

                  Anna Bogucka

                       logopeda

 

            Ewelina Kościuszko

     nauczyciel wspomagający

                             

                    

                        Ewa Hus

                 sekretarz szkoły

 

 

 

                                    

              Katarzyna Szmit

            dba o czystość szkoły

 

             Katarzyna Bartczak

              dba o czystość szkoły

 

            Aneta Chamielec

             dba o nasze przedszkolaki- tzw.woźna oddziałowa

 

                                                     

                    Danuta Szopa

                 pielęgniarka szkolna

 

                 


 

 

                Ireneusz Erfort

                          woźny